Narzędzia BIM dla projektantów

Projektowanie w systemie SOLBET

Gorącym tematem w branży budowlanej jest BIM (ang. Building Information Modeling). To idea zakładająca wykorzystanie tego samego zestawu informacji o obiekcie w trakcie jego projektowania, realizacji oraz podczas jego użytkowania. To również szereg procesów wspomagających zarządzanie zmianami na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Spełnienie założeń BIM na etapie projektowania jest możliwe dzięki profesjonalnym narzędziom, które pozwalają na tak szeroką wymianę informacji o projektowanym obiekcie.

W tym miejscu przekazujemy Państwu profesjonalne narzędzia do zastosowania z wiodącymi platformami do projektowania: Revit oraz ArchiCAD.

  • nakładka SOLBET RevDesigner do programu Revit
  • biblioteka do programupo Revit
  • biblioteka do programu ArchiCAD

Niniejsze narzędzia są intuicyjne zarówno w instalacji, jak i w obsłudze. Pozwalają projektować w systemie SOLBET i uzyskać komplet informacji technicznych oraz logistycznych o produktach, które będą stosowane w projekcie. Umożliwiają też wykonywanie zestawień materiałów. W nakładce SOLBET RevDesigner znajdują się profesjonalne kalkulatory optymalizujące projektowanie. Ułatwiają one komunikację i dostęp do materiałów źródłowych.

W każdym pliku znajduje się instrukcja instalacji oraz obsługi.

Wybierz narzędzie:

Oprócz narzędzi BIM udostępniamy Państwu również opracowane detale CAD, które przyspieszają proces projektowania i podpowiadają, jak poprawnie wykonać poszczególne detale w energooszczędnym budynku.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa filmy instruktażowe, które wyjaśniają sposób korzystania z zamieszczonych narzędzi:

filmy instruktażowe

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub uwagi, to nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji: bim@solbet.pl

Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy