Solbet Artykuły Aktualności Dni Młodego Inżyniera na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej
Dni Młodego Inżyniera Politechnika Świętokrzyska

Dni Młodego Inżyniera na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej

W dniu 14 marca 2024 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – Dniach Młodego Inżyniera, które odbyły się na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej. Dzięki uprzejmości Stowarzyszenia Producentów Betonów, mogliśmy dołączyć do inicjatywy edukacyjnej Builder for the Future, mającej na celu inspirowanie i edukowanie przyszłych liderów w dziedzinie inżynierii i architektury.
Podczas naszej prezentacji mieliśmy przyjemność przybliżyć uczestnikom nieograniczone możliwości, jakie oferuje autoklawizowany beton komórkowy w budowie różnorodnych obiektów. To było niesamowite doświadczenie, widzieć tak wielkie zainteresowanie i pasję w oczach przyszłych inżynierów i architektów!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za aktywny udział, ciekawe pytania i rozmowy przy naszym stoisku. Wasze entuzjazm i chęć zdobywania wiedzy to dla nas ogromna motywacja do dalszego dzielenia się naszym doświadczeniem.
Specjalne podziękowania kierujemy również do Politechniki Śląskiej oraz redakcji miesięcznika Builder za bezbłędną organizację tego inspirującego wydarzenia. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszego zaangażowania w rozwój młodych talentów!


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy