Solbet Artykuły Aktualności Maraton Architektoniczny i Inżynierski

Maraton Architektoniczny i Inżynierski

15 maja 2024 mieliśmy okazję uczestniczyć z ramienia Stowarzyszenia Producentów Betonów w Maratonie Architektonicznym i Inżynierskim w ramach II edycji konkursu „Dwa oblicza jedna przyszłość betonu komórkowego i prefabrykacji betonowej”.

Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Producentów Betonów, miesięcznik Builder, APA Wojciechowski Architekci – partnera merytorycznego oraz WSC Witold Szymanik – partnera technologicznego, w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Builder for the Future.

Podczas maratonu odbyło się szereg wystąpień eksperckich na temat pracy Inżyniera i Architekta, warsztaty projektowe oraz spotkanie Kapituły Konkursu „Dwa oblicza”.

Mieliśmy zaszczyt wprowadzić młodych architektów i inżynierów budownictwa w temat interdyscyplinarnej i interpersonalnej współpracy prezentując temat meandrów projektowania – w kontekście współpracy architekta i projektanta konstrukcji.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w wydarzeniu. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać kolejne pokolenia inżynierów w ich edukacyjnej i zawodowej drodze!


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy