Solbet Artykuły Aktualności Pierwszy zwycięzca loterii „Buduj z Solbetem – to się opłaca”

Pierwszy zwycięzca loterii „Buduj z Solbetem – to się opłaca”

5 kwietnia br. odbyło się pierwsze losowanie loterii „Buduj z Solbetem – to się opłaca”. Pan Michał Okrągły z Raczek Małych wygrał 100 000 złotych.

Na

Pan Michał z żoną Justyną bardzo ucieszyli się z wygranej, którą przeznaczą na dokończenie budowy domu i jego wykończenie. Jak przyznają jest to ich pierwsza w życiu wygrana, a pani Justyna na wiadomość o niej ze szczęścia aż się popłakała. „Pieniądze przydadzą się bardzo, zabezpieczą nas finansowo i rozwiążą dużo problemów. Dzień wcześniej przed otrzymaniem wiadomości o wygranej podpisaliśmy umowę kredytową” – przyznaje pani Justyna. Państwo Okrągły są młodym małżeństwem z 3-letnim stażem. Postanowili zbudować swój dom z bloczków Solbet, ponieważ wielu wykonawców polecało im właśnie ten materiał budowlany, zachwalając jego niewątpliwe zalety – przede wszystkim łatwość i szybkość budowania. „Uważam, że wybór bloczków Solbet to był strzał w dziesiątkę. Budowa ruszyła na wiosnę, a już w środę będzie kładziona więźba dachowa. Mamy nadzieję, że święta Bożego Narodzenia spędzimy już w nowym domu. Na pewno w realizacji marzeń pomoże nam wygrana w loterii Solbet” – mówi pan Michał, który o loterii dowiedział się z miesięcznika „Murator”. „To mąż wpadł na pomysł udziału w loterii, ale to ja wysłałam szczęśliwy los” – śmieje się pani Justyna.

Na zdjęciu od lewej: Krzysztof Winklewski z firmy Solbet, Justyna Okrągła, Michał Okrągły, pani Marzena z hurtowni Imbud Suwałki, Iwona Góral-Rogucka współwłaścicielka Hurtowni Imbud Suwałki, pan Cezary z hurtowni Imbud Suwałki, Paweł Kolebuk z firmy Solbet.

„Szczęśliwą” fakturę wystawiono w hurtowni budowlanej Imbud w Suwałkach, hurtownia otrzymała voucher w wysokości 10 000 zł. Pan Michał przyznaje, że kupuje materiały budowlane w tej hurtowni ze względu na korzystne ceny, a także kompetencje i fachowość pracowników.

Kolejna szansa na wygranie 100 000 zł już 5 lipca 2016 r. Wystarczy tylko kupić produkty firmy Solbet i wysłać zgłoszenie.

Regulamin loterii


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy