Solbet Artykuły Aktualności V Konferencja „Prefabrykacja betonowa i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”

V Konferencja „Prefabrykacja betonowa i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”

W tym roku, w dniach 10-11 października odbędzie się V Konferencja SPB 2017 „Prefabrykacja betonowa i beton komórkowy w nowoczesnym budownictwie”. Konferencja jest kontynuacją organizowanych przez Stowarzyszenie Producentów Betonów w latach 1999 – 2007 cyklu „Konferencji Zegrzyńskich” poświęconych zagadnieniom prefabrykacji betonowej i autoklawizowanego betonu komórkowego. Cieszyły się one uznaniem oraz dużym zainteresowaniem środowiska związanego z budownictwem i przemysłem materiałów budowlanych.

Podczas tegorocznej konferencji wygłoszonych zostanie 15 zamawianych referatów przygotowanych przez krajowych i zagranicznych specjalistów ukazujących kierunki rozwoju budownictwa, możliwości konstruowania i stosowania prefabrykacji betonowej oraz betonu komórkowego w nowoczesnym budownictwie z uwzględnieniem rozwiązań architektonicznych.

Istotnym elementem konferencji jest planowany panel dyskusyjny z udziałem ważnych partnerów realizujących proces budowlany.

Na stoiskach producenci – członkowie Stowarzyszenia prezentować będą swoje oferty. Planowana jest również wystawa prac dyplomowych studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy