Solbet Buduj odpowiedzialnie Beton komórkowy SOLBET – z myślą o środowisku
Buduj odpowiedzialnie

Beton komórkowy SOLBET – z myślą o środowisku

Beton komórkowy SOLBET to nie tylko materiał umożliwiający łatwą i szybką budowę domów energooszczędnych, ale również neutralny dla środowiska praktycznie na każdym etapie jego „życia” – począwszy od produkcji, przez transport wyrobów, budowę, eksploatację wzniesionego z niego budynku, po utylizację materiałów odpadowych i rozbiórkowych. Realizowane konsekwentnie od lat zielone inwestycje SOLBET na rzecz energii odnawialnej i ochrony środowiska są niepodważalnym dowodem na to, że firma uczyniła odpowiedzialność ekologiczną stałym elementem prowadzenia swojej działalności, co wyróżnią ją na tle innych firm działających w Polsce.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność za środowisko naturalne stanowią element kultury firmowej SOLBET praktycznie od początku istnienia marki. Dzięki funkcjonującym od lat proekologicznym inicjatywom beton komórkowy SOLBET produkowany jest z pełnym poszanowaniem zasobów naturalnych.

Korzystny w wielu kontekstach wpływ betonu komórkowego na środowisko w całym cyklu „życia” tego materiału – od pozyskania surowców, przez produkcję, użytkowanie budynków, po recykling, a także proekologiczne inwestycje umożliwiające wykorzystanie zielonej energii w procesach produkcyjnych, pozwalają z całą pewnością zaliczyć beton komórkowy SOLBET do materiałów określanych mianem ekologicznych.


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy