Solbet Artykuły Aktualności SOLBET wśród wystawców na WPPK 2016

SOLBET wśród wystawców na WPPK 2016


Tegoroczne Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji odbyły się w terminie od 24. do 27. lutego w Szczyrku. Konferencja poświęcona była w całości problemom obejmującym naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych, w zakresie konstrukcji metalowych, posadzek przemysłowych, lekkiej obudowy, rusztowań.

Warsztat Pracy Projektanta Konstrukcji są największym w kraju spotkaniem, organizowanym od 30 lat, przeznaczonym dla projektantów konstrukcji budownictwa ogólnego i przemysłowego, producentów materiałów budowlanych, a także specjalistycznych przedsiębiorstw wykonawczych.

Corocznie w Konferencji bierze udział ponad 500 osób oraz 45 firm specjalistycznych. Celem Warsztatów jest dostarczenie uczestnikom aktualnej, praktycznej i gotowej do bezpośredniego zastosowania wiedzy na wybrany temat. W tym roku, w ramach wykładów przedstawiono najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne związane z naprawami i remontami konstrukcji. Konferencja obejmowała około 30 wykładów, w trakcie konferencji i w kuluarach jest czas na rozmowy, wymianę doświadczeń z wybitnymi specjalistami. Tradycyjnie Warsztatom towarzyszyły stoiska wystawiennicze specjalistycznych firm i przedsiębiorstw, w tym firmy SOLBET.
Wykłady zostały wydane w formie książkowej z nadanym numerem ISBN w ilości szacunkowej około 800 egzemplarzy. Wśród nich był referat firmy SOLBET na temat Wpływu zbrojenia na parametry mechaniczne ściskanych murów z autoklawizowanego betonu komórkowego.


Fot. 1: Sala główna – dyskusja po prezentacjach


Fot. 2: Ekspozycja SOLBET podczas WPPK 2016


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy