Solbet Artykuły Aktualności Szczęśliwy los w drugim losowaniu w loterii SOLBET

Szczęśliwy los w drugim losowaniu w loterii SOLBET

5 lipca br. odbyło się drugie losowanie loterii „Buduj z Solbetem – to się opłaca”. Pan Wojciech Alukanis z miejscowości Pasłęka wygrał 100 000 złotych.

Pan Wojciech do końca nie mógł uwierzyć, że wygrał w loterii „Buduj z Solbetem – to się opłaca”. Dopiero odbierając symboliczny voucher dotarło do niego, że wraz z żoną są zwycięzcami. Pieniądze z wygranej przeznaczą na budowę domu, którego pierwsze ściany ekipa budowlana rozpocznie murować w przyszłym tygodniu. Państwo Alukanis zdecydowali się na budowę niedużego, 115 m domu parterowego z poddaszem. Postanowili zbudować swój dom z bloczków Solbet, ponieważ po pierwsze wielu wykonawców polecało im właśnie ten materiał budowlany, po drugie pomogła im w tej decyzji wnikliwa lektura wielu wydań miesięcznika Murator, z którego również dowiedzieli się o loterii.

„Szczęśliwą” fakturę wystawiono w hurtowni budowlanej Agrokompleks w Dobrym Mieście, hurtownia otrzymała voucher w wysokości 10 000 zł. Pan Wojciech przekazał nam, że wszystkie materiały potrzebne do wykonania stanu surowego domu pochodzą z tej właśnie hurtowni.

Kolejna szansa na wygranie 100 000 zł już 5 października 2016 r. Wystarczy tylko kupić produkty firmy Solbet i wysłać zgłoszenie.


Szczęśliw los w loterii SOLBET to dla Pana Wojciecha Alukanisa 100 tys. złotych.


Pamiątkowe zdjęcie w hurtowni Agrokompleks w Dobrym Mieście,
w której Pan Wojciech zakupił materiały SOLBET.


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy