Solbet Artykuły Budowa w systemie SOLBET Narzędzia do betonu komórkowego: system SOLBET
narzędzia SOLBET

Narzędzia do betonu komórkowego: system SOLBET

Wybór i zastosowanie właściwych narzędzi do odpowiednich prac budowlanych to bardzo istotna kwestia. Usprawnia bowiem przebieg prac budowlanych i zapobiega błędom wykonawczym. W trosce o prawidłowe budowanie i komfort wykonywania prac proponujemy zastosowanie odpowiednich narzędzi SOLBET.
Narzędzia do betonu komórkowego SOLBET, ułatwią obróbkę bloczków oraz zapewnią odpowiednie nanoszenie zaprawy murarskiej.

Kielnia do cienkich spoin

Narzędzia

Podstawowe narzędzie do murowania na cienką spoinę. Specjalnie wyprofilowane zęby kielni umożliwiają precyzyjne nałożenie odpowiedniej ilości zaprawy tak, aby spoina miała od 1 do 3 mm grubości. Szerokości kielni dostosowane są do grubości płytek i bloczków SOLBET: 6, 8, 10, 12, 18, 24, 30, 36 oraz 42 cm.

Packa do szlifowania

Narzędzia

Przeznaczona do szlifowania drobnych nierówności górnej powierzchni warstw bloczków i innych prac związanych ze szlifowaniem bloczków. Zalecana do szlifowania elementów o klasie gęstości 350 i 500.

Strug

Narzędzia

Przeznaczony do szlifowania drobnych nierówności górnej powierzchni warstw bloczków i innych prac związanych ze szlifowaniem elementów z betonu komórkowego. Zalecany do szlifowania bloczków o klasie gęstości 600 i 700.

Prowadnica kątowa

Narzędzia

Narzędzie pomocne w docinaniu bloczków pod kątem 45 i 90°.

Piła widiowa

Narzędzia

Przeznaczona do ręcznego docinania bloczków SOLBET. Specjalnie wyprofilowane zęby zapewniają łatwe docinanie bloczków i długą żywotność piły.

Piła taśmowa

Narzędzia

Elektryczna piła przeznaczona do precyzyjnego i szybkiego wycinania dużych ilości skomplikowanych kształtów z bloczków SOLBET. Znacznie przyspiesza budowanie. Napięcie zasilające: 230 V. Jest stosowana przez wykonawców, którzy prowadzą szeroki front robót.

Mieszadło

Narzędzia

Umożliwia prawidłowe rozrobienie zapraw SOLBET. Głowica mieszadła nie powoduje napowietrzenia mieszanki.

Rylec

Narzędzia

Narzędzie pomocne przy ręcznym wykonywaniu bruzd instalacyjnych w ścianach wymurowanych w systemie SOLBET.

Wiertło

Narzędzia

Służy do wykonywania otworów i przebić. Wymiary: średnica 30 mm, długość robocza 300 mm.

Wiertło do wykonywania otworów

Wiertło do wykonywania otworów pod gniazda instalacyjne w ścianach wymurowanych w systemie SOLBET. Średnica otworu: 65 mm.

 

 

 


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy