Solbet Artykuły Aktualności Nowe emulsje gruntujące SOLBET

Nowe emulsje gruntujące SOLBET

Od pierwszego sierpnia dostępne są nowe emulsje gruntujące. Oprócz zupełnie nowych produktów zostają wprowadzone wyroby o zmienionej, polepszonej formule.

Środki gruntujące są równie ważne, jak produkty finalne. Od nich zależy trwałość nałożonych na elementy budynku różnego rodzaju wypraw (tynków, gładzi, klejów, zapraw, itp.). Emulsje gruntujące dobiera się w zależności od podłoży oraz w zależności od produktu, jaki się później na zagruntowaną powierzchnię nakłada. Dlatego gama tych produktów się powiększa i tym samym dajemy możliwość dobrania odpowiedniego wyrobu.

Do oferty wprowadzono:

  • SOLBET SOLPLAST PLUS 10.2 – przeznaczony jest do przygotowania różnego rodzaju podłoży budowlanych, na których wykonywane będą wyprawy z tynków: mineralnych, akrylowych, silikonowo–silikatowych, silikonowych  oraz  mozaikowych,  itp.. Emulsja ułatwia nakładanie i fakturowanie tynków, zapewnia wysoką przyczepność tynków jest łatwa i wydajna w aplikacji.
  • SOLBET GIPSKONTAKT Plus 11.2 – przeznaczony jest do stosowania na ścianach i sufitach, do gruntowania silnie chłonnych podłoży np.: z cegły, betonu komórkowego, podłoży cementowych i cementowo–wapiennych itp.., na których będą nakładane tynki gipsowe. Cechy produktu: na podłoża chłonne (wyrównuje chłonność podłoża), zapobiega „odparzaniu tynku gipsowego”, zapewnia wysoką przyczepność tynków gipsowych, łatwy i wydajny w aplikacji.

Na podłoża niechłonne stosuje się odpowiednio SOLBET SOLPLAST 10.1 oraz SOLBET GIPSKONTAKT 11.1

W ofercie od lat dostępny jest też środek gruntujący głębokopenetrujący:
Grunt Akryl Plus 12.2


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy