Solbet Artykuły Aktualności Wykończenie na wiele sposobów – Nowość produktowa
Klej do płytek SOLBET C2-GEL – Klej żelowy C2 TE 7.7 Klej do płytek SOLBET C2- FLEX – Klej wysokoelastyczny C2 TE S1 7.9

Wykończenie na wiele sposobów – Nowość produktowa

Do grona rodziny produktów SYSTEMU SOLBET dołączyły dwa nowe wyroby Solbet C2-GEL – klej żelowy do płytek C2 TE 7.7 o podwyższonych parametrach oraz Solbet C2-FLEX – klej do płytek wysokoelastyczny C2 TE S1 7.9. Te produkty to fabrycznie przygotowane mieszanki na bazie wysokiej jakości surowców gwarantujących bardzo dobre parametry klejów.

  • Klej do płytek SOLBET C2-GEL – Klej żelowy C2 TE 7.7 dzięki nowej formule kleju w żelu w wersji roboczej uzyskuje bardzo dobre właściwości świeżej zaprawy jak i stwardniałego kleju. Zaprawa jest łatwa w przygotowaniu i dobrze się miesza, a żelowa konsystencja zapewnia pełne pokrycie kleju pod płytką.
  • Klej do płytek SOLBET C2- FLEX – Klej wysokoelastyczny C2 TE S1 7.9 charakteryzuje się podwyższonymi parametrami przyczepności i wytrzymałości. Nadaje się do uskładania płytek na podłożach ulegających odkształceniom w zakresie 2,5 – 5 mm.

Klej SOLBET C2- FLEX oraz SOLBET C2-GEL to zaprawy o przyczepności minimum 1 N/mm2, co oznacza, że można je stosować nie tylko na typowych podłożach budowlanych, ale także w warunkach zmiennych temperatur, wewnątrz i na zewnątrz budynków. Przeznaczone są do przyklejania małych średnich i dużych formatów płytek ceramicznych, gresowych oraz kamiennych niepodatnych na przebarwienia. Są to kleje tiksotropowe, czyli o zmniejszonym spływie, dzięki czemu płytki podczas układania na ścianie zachowują większą stabilność.  Wydłużony czas otwarty, gwarantuje komfortową pracę, nawet przy bardziej skomplikowanych projektach.

Więcej informacji na temat klejów znajdziesz tutaj:
Klej do płytek SOLBET C2-GEL – Klej żelowy C2 TE 7.7
Klej do płytek SOLBET C2- FLEX – Klej wysokoelastyczny C2 TE S1 7.9


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy