Solbet Artykuły Aktualności SOLBET na konferencja PWN w Warszawie

SOLBET na konferencja PWN w Warszawie

Mamy za sobą II edycję konferencji Konstrukcje Budowlane 2015, która odbyła się 20 listopada 2015 w Centrum Konferencyjnym Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich. Tematem przewodnim wydarzenia było „Bezpieczeństwo procesu projektowo-konstrukcyjnego”.

W jednym miejscu i czasie 25 ekspertów (m.in. przedstawicieli Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, inżynierów budownictwa, konstruktorów, architektów oraz projektantów) przedstawiło praktyczne wskazówki i narzędzia oraz najnowsze wytyczne w zakresie bezpieczeństwa. Gościem specjalnym Konferencji był światowej sławy architekt, prof. Rainer Mahlamäki. Który jest projektantem budynku – Muzeum Historii Żydów Polskich.

Również firma SOLBET aktywnie uczestniczyła w niniejszym wydarzeniu jako główny sponsor. Zaprezentowaliśmy merytoryczny referat oraz zorganizowaliśmy ekspozycję z materiałami technicznymi dla uczestników konferencji.

Konferencje PWN skierowane są do praktyków z branży budowlanej, inżynierów budownictwa, konstruktorów i ekspertów budowlanych, osób związanych z wykonawstwem i nadzorem budowlanym, projektantów, pracowników administracji budowlanej.


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy