Solbet Artykuły Nowe filmy instruktażowe: Budowa domu krok po kroku w systemie SOLBET
Budowa w systemie Solbet krok po kroku

Nowe filmy instruktażowe: Budowa domu krok po kroku w systemie SOLBET

Wszystkich planujących budowę lub remont domu, a także dla osób, które już są w trakcie budowy, zapraszamy do obejrzenia naszych nowych filmów instruktażowych, w których krok po kroku pokazujemy, jak poprawnie wykonać ściany z betonu komórkowego. Filmy powstały z myślą o wykonawcach i inwestorach, którzy chcieliby zapoznać się z najważniejszymi zasadami podczas murowania w systemie Solbet.

Aby ułatwić użytkownikowi korzystanie z filmików, zostały one podzielone na krótkie odcinki, w których zawracamy uwagę na najważniejsze elementy podczas wykonania ścian z betonu komórkowego. Między innymi można zobaczyć jak dobrać odpowiedni asortyment, jakie narzędzia będą potrzebne, aby rozpocząć murowanie, jak poprawnie wykonać hydroizolacje poziomą lub trzpienie żelbetowe w kształtkach U oraz wiele innych.

Materiały i zaprezentowane rozwiązania w filmach zapewniają łatwość i szybkość wykonania ścian energooszczędnego i trwałego budynku. Zapraszamy do odkrycia technologii budowy, która spełnia wymagania nowoczesnego budownictwa!

Filmy znajdziesz na naszym kanale YouTube: Budowa domu z betonu komórkowego krok po kroku w systemie SOLBET

Serdecznie zapraszamy do oglądania!


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy