Solbet Artykuły Aktualności SOLBET na WPPK 2015 w Szczyrku

SOLBET na WPPK 2015 w Szczyrku

W dniach 25 – 28 marca 2015, w Szczyrku odbyły się XXX Jubileuszowe Ogólnopolskie Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji WPPK 2015. Tegoroczne warsztaty poświęcone były zagadnieniom obejmującym tematykę napraw i wzmocnień konstrukcji budowlanych oraz budownictwa ogólnego. Organizatorem był Polski Związek Inżynierów I Techników Budownictwa – Oddział w Bielsku Białej, przy współpracy Oddziałów w Gliwicach, Katowicach i Krakowie.

To jedna z największych tego typu konferencji, która skupia środowisko projektantów, wykonawców i nadzór budowlany. W tegorocznych warsztatach uczestniczyło około 500 słuchaczy: projektantów i wykonawców, profesorów oraz czołowe firmy branży budowlanej. Jak w każdej edycji warsztatów, konferencja obejmowała wiele interesujących wykładów.
Również firma SOLBET miała swój wkład w tegoroczną edycję warsztatów. Na warsztaty przygotowaliśmy dwa referaty i wygłosiliśmy dwa wykłady merytoryczne. Ponadto mieliśmy swoją ekspozycję z materiałami technicznymi dla uczestników warsztatów. Firma SOLBET została doceniona przez Organizatorów i uhonorowana pucharem dla lidera wystawy towarzyszącej.


Fot. 1: Wykład otwierający warsztaty


Fot. 2: Wykład merytoryczny SOLBET


Fot. 3: Uhonorowanie firmy SOLBET – lidera wystawy towarzyszącej


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy