Solbet Artykuły Budowa w systemie SOLBET Stabilne podłoże – posadzka cementowa SOLBET
posadzka cementowa

Stabilne podłoże – posadzka cementowa SOLBET

Podłoga to jeden z podstawowych elementów domu. O jej trwałości, a także długotrwałym i efektownym wyglądzie decyduje nie tylko materiał wykończeniowy, ale również ukryte pod nim warstwy podkładowe. Warto więc zadbać o wysokiej jakości podłoże. Do wykonania warstwy podłogowej służy m.in. posadzka cementowa SOLBET.

 

Zanim ułożymy posadzkę wewnątrz czy na zewnątrz domu, musimy zadbać o odpowiednie przygotowanie podłoża. Musi być ono równe, stabilne, tworzyć powierzchnię poziomą, a także spełniać warunki higieniczne i estetyczne. Jest to możliwe pod warunkiem właściwego doboru odpowiednich materiałów, np. tych, które oferuje firma SOLBET.

Stabilne

POSADZKA CEMENTOWA 8.1 SOLBET

POSADZKA CEMENTOWA 8.1 SOLBET służy do wykonywania warstw podkładowych wewnątrz i na zewnątrz budynków pod wszelkiego rodzaju posadzki – płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny dywanowe, PVC, korkowe, panele, parkiet. Nadaje się do wykonywania podkładów podłóg ogrzewanych oraz podkładów niezwiązanych z podłożem. Ze względu na wysokie wytrzymałości jest odpowiednia do stosowania zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i w budynkach przemysłowych czy magazynach, na podjazdach, tarasach itd. Przeznaczona jest do układania ręcznego oraz mechanicznego za pomocą mixokreta. Z uwagi na wysoką odporność na ścieranie SOLBET Posadzka cementowa może stanowić warstwę wierzchnią.


Mapa punktów handlowych

Znajdź punkt handlowy